דף הבית > מחשבי כף יד > מכשירים נוספים > המשך ה-eBookMan > ...

 

מבחוץ

למעשה, הגודל של ה-eBookMan זהה לזה של ה-Palm III. אע"פ שהוא קצת ארוך יותר וכבד יותר. משקלו הוא 6.5 אונקיות והמידות הן 5.17" x 3.39" x 0.67". והוא גם בעל מראה שטוח, עדיין זה מתאים בצורה נוחה ובטוחה לכף היד, לא מעט בזכות מאחזי הגומי שבצדדים.

 

                                                         החזית והצד האחורי של ה-eBookMan

 

אבל הדבר הבולט ב-eBookMan זה המסך. הוא נראה גדול, גדול יותר מכל מסך אחר של PDA. יש לו 16 סוגים שונים של אפורוהתצוגה היא 240 x 200 פיקסלים, בהשוואה לפאלם שבו התצוגה היא 160 x 160 פיקסלים.

לצערנו, כמה שהמסך גדול, ככה איכותו ירודה. טיב התאורה האחורית של המסך תלוי במידת החשיכה השוררת במקום בו אנו נמצאים, ובמקום שבו אין הרבה תאורה ממש קשה לקרוא מהמסך. טקסט בצבע שחור על מסך בעל רקע ירוק תמיד יהווה בעיה לקריאה. בעיה נוספת היא שחיי הסוללה של המכשיר קצרים.

Franklin טוענים שניתן להקליט תזכורות קצרות ב-eBookMan, ובאמת יש בחזית המכשיר מיקרופון, אבל לא מצאנו אפליקציה שמאפשרת לנו להקליט.

בחל האחורי יש רמקול ושקע לאוזניות

 

 

עריסת ה-USB די מיוחדת, היא מתחברת בחלק העליון ולא בחלק התחתון. נראה שהיא ניתנת להשענה בזוית של 25 מעלות לעומת 40 מעלות או יותר שבעריסות ה-Palm וה-Pocket PC.

 

ה-eBookMan ניתן להרחבה. יש לו יציאת כרטיס מולטימדיה בחלקו האחורי, כך שניתן להרחיב את הזיכרון עם כרטיסי הרחבה. למעשה, לאחר בדיקה, התברר שה-eBookMan מאפשר לאחסן רק קבצים של MP3 מוצפנים.