דף הבית > מחשבי כף יד > מכשירים נוספים > ה-eBookMan > ...

 

Franklin eBookMan

אם אתם נהנים לקרוא ספרים וגם מתעניינים בשוק הסייענים הדיגיטילים באישיים, Franklin Electronic מאמינים שה-eBookMan החדש שלהם הוא הפיתרון הטוב ביותר בשבילכם.

הגישה של Franklin לקורא הספרים האלקטרוני היא יחודית. במקום לפתח מקראה מסורבלת, או מסך קטן של PDA שגם מאפשר לקרוא ספרים אלקטרוניים, הם העדיפו ליצור מקראה של ספרים אלקטרוניים במידות של PDA עם מסך גדו ל יותר, שיכול לעשות יותר מרק להוות כלי לקריאת ספרים. התוצאה היא eBookMan, שמאפשר לשמוע מוסיקה וספרים שניתנים לשמיעה, להקליט הערות קוליות, ולבצע את כל הפונקציות של PIM סטנדרטי. אבל כמובן שהעיקר ב-eBookMan זה המקראה.

לאחר שימוש של שבוע, אפשר לומר שבהחלט ניתן ונח לקרוא בו ספרים, אבל זה לא משתווה למכשירים אחרים שיש בהם את ה-PIM או למחשב כף יד.

 

מה בקופסא?

- Franklim eBookMan

- עריסה וכבל USB לסינכרון

- מכסה מפלסטיק להגנה על המסך

- שתי סוללות

- מדריך למשתמש

 

 

 

התקנה והפעלה

ה-eBookMan הוא סייען שמגיע ללא מערכת הפעלה, או תוכנה להתקנה, אין צורך לחפש תקליטור התקנה , מכיוון שלא תמצאו כזה. על מנת להתחיל לעבוד עם ה-eBookMan עליכם קודם כל, להתחבר לאינרנט ולהוריד ולהתקין את התוכנה: Desktop manager מהאתר של Franklin, לאחר מכן להוריד את מערכת ההפעלה והתוכנה, וגם, תלוי בדגם שברשותכם, ניתן להוריד אפליקציות שונות.

 

בשעה שלשיטה זו יש את היתרונות שלה ( כמו מערכת ההפעלה העדכנית ביותר) היא בהחלט לא ידידותית למשתמש. לא ניתן לבדוק את ה-eBookMan עד שמגיעים הביתה או לפחות עד שמגיעים למקום בו ניתן לה תחבר לאינטרנט.