דף הבית >  עצות >מדריך לקונה > תקציב>  ...

תקציב

משתמשים המוגבלים בתקציב (עד 200 דולר) - בקצה הנמוך של התחום הזה (מתחת ל-100 דולר), תקבל אפליקציות PIM מינימליות\ מספר דל של מסכים וקיים מחסור בעזרים או תוכנות ספק צד ג'. בין 150-200 דולר האופציות שלך גדלות, עם מסכים מונוכרומים טובים יותר ומספיק זיכרון אך לא בנדיבות יתרה. מן הסתם לא תמצא סוללות נטענות בתחום מחירים זה. חפש מחשב כף יד במחיר זה אם המטרה העיקרית שלך היא מעקב אחרי המידע האישי שלך, אם אתה לא מעוניין לבזבז כסף רב ואם יש לך עניין מועט בהוספת עזרים או אפליקציות.

משתמשים מקצועים/עסקים קטנים ( 200-400 דולר) - בטווח מחירים זה תמצא מעבדים מהירים יותר וזיכרון גדול יותר. לרוב המכשירים יהיה מסך מונוכרום אך ייתכן שיהיו כמה דגמים בעלי מסך צבעוני. אלו שיהיה להם מסך צבעוני, קרוב לודאי שיהיו בעלי זיכרון מועט. חפש מחשב כף יד בטווח מחירים זה אם אתה רוצה להשתמש במגוון של אפליקציות ואתה רוצה שמגוון עזרים יעמוד לרשותך.

משתמשים שהינם מנהלים (400-600 דולר) - מכשירים בעלי מעבדים מהירים ומקסימום זיכרון. לדגמי מולטימדיה יש תצוגות צבעוניות ויציאות אודיו סטריאו. בדגמים אלה תמצא התקנים חיצוניים ומגוון רב של עזרים. חפש מחשב כף יד בטווח זה אם אתה מעוניין במכשיר הגאדג'טי, הקולי והמצוייד ביותר וכמובן שהמחיר אינו מכשול.

לנמצאים הרבה בדרכים (300 דולר ומעלה) - למרות שהמחירים צונחים במהירות, עדיין אתה יכול להוציא מעל 1000 דולר על מחשב כף יד, מודם והתקן חיצוני. כמובן שתצטרך להצטרף לספק שירותים ולשלם תשלום חודשי. כמובן שכיסוי הוא בעיה. לא קיים כיסוי כלל ארצי. כיוון שסטנדרטי wireless משתנים לעיתים קרובות, הדגש יהיה על מודם מספק צד ג' ולא על מודם מובנה. חפש מחשב כף יד בקטגוריה זו אם אתה מרבה בנסיעות ולהיות בקשר זה עדיפות עליונה.