דף הבית > מחשבי כף יד > מכשירי Casio > ה-BE-300 המשך > ...

 

מבחוץ

ההרגשה שמתקבלת כשאוחזים את ה-BE-300 היא שהוא שביר ולא חזק כמו שאר מכשירי ה-Pocket PC. הסיבה לכך פשוטה: זה לא מכשיר Pocket PC. קאסיו השתמשו בחומרים בעלי משקל קל ב-BE-300, במטרה להפחית את משקלו הכולל של המכשיר. יהיו כמה אנשים שיתרגמו זאת לזולות, ולמעשה הייעוד של ה-BE-300 הוא להיות מכשיר זול יותר ממכשירי ה-Pocket PC וזה נראה כך.

 

קאסיו אף פעם לא היו טובים בעיצוב החיצוני של המוצרים שלהם, דבר שבא לידי ביטויבכפתורים של ה-BE-300. במאמץ להיות שונים השתמשו קאסיו בכפתורים בצורת יהלום, במקום כפתורים עגולים או בצורת אליפסה. טעות גדולה. יש סיבה מדוע כפתורים באים בצורה עגולה אבל לקאסיו כנראה אין מסםיק ידע בארגונומיה.

דבר אחר שקאסיו כן עשו כמו שצריך זה לוותר על הכפתורים הצדדיים. (תמצאו שם רק את כפתור ה-reset). לגבי כפתור ההקלטה, לא תמצאו אותו ב-BE-300 (גם את המיקרופון לא תמצאו), הוא הושאר בחוץ כדי לקדם את המטרה של ייצור מכשיר קל ובעלות נמוכה.

החלק העליון של ה-BE-300 לא צפוף. שם נמצא את ממשק העט ואת נורה האינדיקטור לגבי הכח שנותר בסוללה, אבל לא נמצא יציאה לאינפרא אדום. קאסיו גם הוסיפו חור שמאפשר לחבר רצועה למכשיר וכך לשאת אותו על צוואר.

 

 

החלק האחורי של ה-BE-300 תוכלו למצוא את דלת הסוללה שמוחזקת שמקומה ע"י בורג אחד.

 

 

דבר נחמד ב-BE-300 זה העריסה (בתמונה למטה), יש בה יציאה מתכווננת שמתאימה לתוספות שמתאימות ל-BE-300.

 

אם כבר מדברים על עזרים, אז יש את היחידה של כרטיס ה-PC, קאסיו גם מציעים מצלמה דיגיטלית CompactFlash, שנאי אוטומטי כיחידה חיצונית, כבל טלפון ועזרים נוספים.