דף הבית >מחשבי כף יד  > מכשירי Handspring  > דגם VisorPRO >...

HANDSPRING VISOR PRO

ה handspring visor Pro משלב משהו ישן ומשהו חדש מעולם מחשבי כף היד של פאלם.
visor pro
 
בעוד שהוא שומר על הגודל והצורה הקלאסית של Handsping הPro מכיל מעבד מהיר יותר וכן יותר זיכרון, כפול מכל מכשיר Palm os קודם; זהו הזיכרון הנוסף שמהווה את התכונה המלהיבה ביותר של הpro.
הVisor Pro הוא הPalm os הראשון שנשלח עם 16 מגבייט RAM, דבר שמשתמשי פאלם חיכו לו ואנו מקווים שסוני ופאלם ימשיכו בדרכו.
עדיין, כאשר אתה מסתכל על הvisor pro הוא לא נראה יותר מידי שונה מה visor platinum. למעשה, יהיה זה ודאי לומר שhandspring יבטל בהדרגה את הplatinum לטובת הpro. ל:Pro יש את אותה אריזת פלסטיק שקופה ואת אותם מימדים כמו הplatinum כך שהוא נוח לנשיאה. בנוסף, הוא מאפשר לך להשתמש בכל הspringboards וכל העזרים ללא צורך להשקיע בחדשים או לחכות שיפותחו חדשים. אולם, מחשבי כף יד משתנים וקרוב הזמן שhandspring תשקול לעדכן את העיצוב הבסיסי של הדגמים שלו. אולם זה לא כדי לומר שvisor pro  אינו מחשב כף יד מצויין מהדרג הבינוני. יש לו מסך טוב, הוא מהיר והוא נטען.
 
 
 
 
 

בתוך הקופסא

הHandSpring Visor Pro מגיע עם הדברים הבאים:

- המכשיר עצמו

- מכסה מסוג Flip

- עט סטיילוס

- תחנת עגינה חטעינה ולסנכרון USB

- מתאם AC

- תוכנת התקנה

- מדריך למשתמש

מבחוץ

המסך של Visor Pro הוא אותו מסך 4 ביט עם גווני אפור שיש בVisor Platinum. בעוד שהוא נותן קונטרסט טוב שניתן לכיוון בעזרת כפתור מסך, הוא ממשיך להשתמש באור מסך האחורי המרגיז מה, שקיווינו שייעלם במכשירים החדשים.

מתחת למסך ישנם הכפתורים. אלו הם 4 כפתורי האפליקציה הסטנדרטים (קעורים וכסופים). משמאל לכפתורים ישנו כפתור ההפעלה. מתחת לכפתורים יש שני חורים זעירים, כל אחד בפינה שונה. החור משמאל הוא מקרופון. למרות שלא ידוע על אפליקציות שמשתמשות בו פרט ל Visor Phone.  החור מימין הוא Led קטן שמהבהב כאשר המכשיר בטעינה או בDate Book פלוס כsilent Alarm.

 

הVisor Pro מגיע עם פלסטיק בגוון אפור שעוזר לשמור על המסך והPort הטורי בתחתית המכשיר.

 

 

 הסטיילוס החדשני של הVisor Pro מכיל 3 חלקים: מוט מתכת ושני קצוות פלסטיק. העליון ניתן להסרה ומתגלה כמברג קטן שמתאים לברגים בVisor Pro. הקצה התחתון מתגלה כפין reset. הפוך את הVisor Pro ותגלה שהוא מכיל הרחבה סטנדרטית לSpringboard.

 

מודולים של springboard יש קרוב ל50, ממודולי זיכרון ונגני MP3 ועד למצלמות דיגיטליות. יש לכך יתרונות וחסרונות.

מהיתרונות שלהם שה שהם Plug & Play אמיתי. ברוב המקרים אין צורך להתקין תוכנה, כולל דרייברים. החיסרון הוא שהם יקרים.

כפי שתראה בתמונה למטה, כיוון שהחריץ לspringboard תופס את רובו של החלק העליון של המכשיר, אין מקום לפורט אינפראדום כך שHandspring מיקמה את הport אינפראדום בצידו של הVisor Pro .

הVisor Pro עובד על סוללת ליתיום-יון נטענת, כך שאין פתח לסוללה בצד האחורי לסוללות AAA חד פעמיות. כיוון שלVisor Pro יש מסך מומוכרום והוא עובד עם הPalm os אתה יכול לצפות לקבל זמן עבודה של כשבועיים בטעינה אחת.

אגב, הדרך היחידה לטעינה היא באמצעות תחנת עגינה. מתאם הAC לא מתחבר ישירות לVisor Pro אלא לכבל הHotsync של תחנת העגינה.

מבפנים

Handspring העדיפה להשתמש בPalm os גרסה 3.5.2H3 ולא בPalm os 4. זה עשוי להראות כאי שימת לב אולם זה לא כך. כיוון שהתכונות החדשות כבר הוכנסו בגרסה זו, זה חסר חשיבות.

 

למעשה, לHandspring יש תמיכה בUSB וב16 ביט צבע בגרסת os הרבה לפני Palm os 4.0. דבר אחד שאין לVisor Pro זה Flash ROM, כך שכמו בכל הקו של הHandspring מערכת ההפעלה שלו לא ניתנת לשדרוג בROM. אם אתה תוהה כיצד זה משפיע על עתידו של הVisor Pro, בוא נגיד שמה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל. הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה של פאלם, Palm os 5.0 מיועדת למעבדי Arm כך שלעדכן Visor קיימים זה לא בא בחשבון ללא קשר אם הוא מכיל Flash ROM או לא.

לגבי התוכנה, לגרסה של הAddress Book שמגיע עם הVisor יש Look Up מהיר שנוסף. Look Up מהיר מאפשר למצוא איש קשר בAddress Book שלך ללא צורך בשימוש בסטיילוס. אתה מפעיל Look Up מהיר על ידי ליחצה על כפתור הגלילה העליון בזמן שאתה נמצא בAddress Book. זה ממפה מחדש את כפתורי האפליקציות של הPro כך שאתה יכול להשתמש בהם על מנת לאיית את שם איש הקשר שאתה רוצה לחפש. כפתור הDate Book מסודר מאותיות A-L, וכפתורי הAddress מM-Z. ברגע שאתה משתמש בזה מספר פעמים, תשלוט בזה.

בנוסף הVisor Pro מגיע עם Date Book Plus שהוא גרסה משופרת לDate Book עם תכונות ייחודיות.

השורה התחתונה

הVisor Pro הוא התקדמות טבעית מהVisor Platinum בקו הHandspring למחשבי כף יד. הוא מספיק  לאנשי עסקים ולאנשים פרטיים שרוצים מחירים בינוניים, מכשיר הניתן להרחבה עם חיי סוללה טובים וכמות זיכרון טובה, אך לא חייבים צבע. מנקודת מבט עסקית, אתה לא יכול להאשים את Handspring בדאגה למראה של המוצר שלהם במחיר מינימלי ותחת סיכון.