דף הבית >מחשבי כף יד  > מכשירי HandSpring  > דגם VisorNeo >...

הVisor Neo הוא הממשיך של הVisor Deluxe במשפחת מחשבי כף היד של Handspring.

יש לו מעבד משודרג, יותר זיכרון, כמה צבעים חדשים, אולם פרט לכך הוא Visor Deluxe טהור. למעשה, זה בטוח לומר שHandspring בסופו של דבר תעלים בהדרגה את הDeluxe לטובת הVisor Neo.

הNeo הוא באותו הגודל של הPlatinum ושל הPro כך שאתה יכול לשאת אותו איתך. בנוסף, הוא מאפשר לך להשתמש בכל הSpringboards והעזרים הקיימים ללא צורך בהשקעה נוספת או בלצפות לחדשים שיפותחו.

אולם מחשבי כף יד משתנים וקרוב הזמן בו Handspring צריכה לשקטל את העיצוב של הדגמים הבסיסיים שלה.

עדיין הNeo החדש הצבעוני (מגיע באדום, כחול או אפור) הוא מחשב כף יד טוב בטווח המחירים הנמוך הכולל מסך מונוכרום טוב ומעבד Dragon Ball VZ  בתדר 33 מגה"צ של מוטורולה.

 

 

 

 

בתוך הקופסא

הHandspring Visor Neo מגיע עם הדברים הבאים:

- המכשיר עצמו

- מכסה נשלף להגנה

- סטיילוס מתכתי

- תחנת עגינה וסנכרון USB

 - CD לתוכנה

- מדריך למשתמש

 

מבחוץ

המסך של הVisor Neo הוא אותו מסך בעל גווני אפור 4 ביט שיש בPlatinum ובVisor Pro. בעוד שהוא נותן קונטרסט טוב שניתן לכיוון בעזרת כפתור מסך, הוא ממשיך להשתמש באור מסך האחורי המרגיז מה, שקיווינו שייעלם במכשירים החדשים.

מתחת למסך ישנם הכפתורים. אלו הם 4 כפתורי האפליקציה הסטנדרטים (קעורים וכסופים). משמאל לכפתורים ישנו כפתור ההפעלה. מתחת לכפתורים יש שני חורים זעירים, כל אחד בפינה שונה. החור משמאל הוא מקרופון. למרות שלא ידוע על אפליקציות שמשתמשות בו פרט ל Visor Phone.  

 

הVisor Neo מגיע עם פלסטיק בגוון אפור שעוזר לשמור על המסך והPort הטורי בתחתית המכשיר.

 

 

 

 הסטיילוס החדשני של הVisor Neo מכיל 3 חלקים: מוט מתכת ושני קצוות פלסטיק. העליון ניתן להסרה ומתגלה כמברג קטן שמתאים לברגים בVisor Pro. הקצה התחתון מתגלה כפין reset. הפוך את הVisor Pro ותגלה שהוא מכיל הרחבה סטנדרטית לSpringboard.

 

מודולים של springboard יש קרוב ל50, ממודולי זיכרון ונגני MP3 ועד למצלמות דיגיטליות. יש לכך יתרונות וחסרונות.

מהיתרונות שלהם שה שהם Plug & Play אמיתי. ברוב המקרים אין צורך להתקין תוכנה, כולל דרייברים. החיסרון הוא שהם יקרים.

כפי שתראה בתמונה למטה, כיוון שהחריץ לspringboard תופס את רובו של החלק העליון של המכשיר, אין מקום לפורט אינפראדום כך שHandspring מיקמה את הport אינפראדום בצידו של הVisor Pro .

הVisor Neoעובד על 2 סוללות AAA חד פעמיות אשר מגיעות עם המכשיר. כיוון שלVisor Neo  יש מסך מונוכרום והוא עובד עם הPalm os אתה יכול לצפות לקבל כמה שבועות של חיי סוללה.

תחנת העגינה הHotsync של הNeo היא שקופה כך שאתה יכול לראות כל מה שבפנים.

מבפנים

Handspring העדיפה להשתמש בPalm os גרסה 3.5.2H3 ולא בPalm os 4. זה עשוי להראות כאי שימת לב אולם זה לא כך. כיוון שהתכונות החדשות כבר הוכנסו בגרסה זו, זה חסר חשיבות.

 

למעשה, לHandspring יש תמיכה בUSB וב16 ביט צבע בגרסת os הרבה לפני Palm os 4.0. דבר אחד שאין לVisor Neo זה Flash ROM, כך שכמו בכל הקו של הHandspring מערכת ההפעלה שלו לא ניתנת לשדרוג בROM. אם אתה תוהה כיצד זה משפיע על עתידו של הVisor Neo , בוא נגיד שמה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל. הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה של פאלם, Palm os 5.0 מיועדת למעבדי Arm כך שלעדכן Visor קיימים זה לא בא בחשבון ללא קשר אם הוא מכיל Flash ROM או לא.

לגבי התוכנה, לגרסה של הAddress Book שמגיע עם הVisor יש Look Up מהיר שנוסף. Look Up מהיר מאפשר למצוא איש קשר בAddress Book שלך ללא צורך בשימוש בסטיילוס. אתה מפעיל Look Up מהיר על ידי לחיצה על כפתור הגלילה העליון בזמן שאתה נמצא בAddress Book. זה ממפה מחדש את כפתורי האפליקציות של הPro כך שאתה יכול להשתמש בהם על מנת לאיית את שם איש הקשר שאתה רוצה לחפש. כפתור הDate Book מסודר מאותיות A-L, וכפתורי הAddress מM-Z. ברגע שאתה משתמש בזה מספר פעמים, תשלוט בזה.

בנוסף הVisor Neo מגיע עם Date Book Plus שהוא גרסה משופרת לDate Book עם תכונות ייחודיות.

השורה התחתונה

הVisor Neo הוא התקדמות טבעית מהVisor Platinum בקו הHandspring למחשבי כף יד. הוא מספיק  לאנשי עסקים ולאנשים פרטיים שרוצים מחירים בינוניים, מכשיר הניתן להרחבה עם חיי סוללה טובים וכמות זיכרון טובה, אך לא חייבים צבע. מנקודת מבט עסקית, אתה לא יכול להאשים את Handspring בדאגה למראה של המוצר שלהם במחיר מינימלי ותחת סיכון.