דף הבית > מחשבי כף יד > מכשירי Handspring  > דגם Handspring Visor Prism...

HandSpring Visor Prism

ה Visor Prism הוא מחשב כף היד הצבעוני הראשון של Handspring.

כמו עם הפאלם וה Palm IIc שלה, הנדספרינג היתה צריכה לעשות להפוך את ה Visor המונוכרומי שלהם לקצת יותר מגושם על מנת להוסיף צבע. למרות זאת נראה שהתוספות בגודל ובצבע היו כדאיות שכן תוספת צבע תמיד מכובדת.

Handspring היטיבה עם פאלם כשמדובר בצבעים ראשית, הprism מספק 65000 צבעים שלא כמו ה Palm IIIc בעל ה 256 צבעים בלבד. אולי זה לא משנה עכשיו לרוב האפליקציות הקימות היום אך זה קרוב לודאי ישנה ככל שהאפליקציות יתקדמו.

חריץ ההרחבה Springboard היחודי למכשירי Handspring נותן לזה יתרון נוסף על הה PalmIIIc. אתה יכול להשתמש ב Digital Camera Springboards וב  Global Positioning System ומודמים חיצוניים עם הרחבת P&P אמיתית בלא צורך בדריבר.

מה בפנים

- המכשיר עם העט האלקטרוני.

- סוללות ליתיום- יון פנימית נטענת.

- תחנת עגינה USB Hotsync.

- מתאם AC.

- מכסה Clipon.

- מארז עור.

- CD להתקנה.

- הוראות וספר התקנה.

- תוכנת Palm Desktop לחלונות ומקינטוש.

- תוכנת קישור ל Outlok רק לחלונות.

בסיסי:

המשקל של ה Prism הוא כ 196 גרם ומידותיו הם 1.2x7.6x2.1 כך שמשוים אותו בגודל ל Compaq iPAQ ול PalmIIIc. כיום ה Prism מגיע ב Cobal + Blue בלבד.

מסך הפלסטיק הניתן להסרה הוא שחור כך שהוא לא מתאים וזה חבל. המסך הצבעוני Active Matik הוא במימדים הסטנדרטים של פאלם 160x160, אך האור האחורי והשקיפות הם מצוינים ועושים את התצוגה לתענוג אמיתי.

אולם אזור הגרפיטי לא מואר מאחור והופך את הפריזם לקשה לשימוש באור חלש ובתנאי חשכה.

כפתורי האפליקציות מסודרים בצורה אופינית לפאלם בחזית עם כפתורי גלילה במרכז.הם בגודל טוב ונוח לשימוש. הפריזם מגיעה עם תחנת עגינה USB ועובד על סוללה ליתיום יון שניטענת בתחנת העגינה. Handspring טוענת שתקבל שש שעות של שימוש רצוף או שבועים של שימוש רגיל מטעינה רגילה.

בתוך המכשיר יש מעבד Motorola DragonBallVz 33 Mhz שהוא המעבד המהיר ביותר שפאלם משתמשת במחשבי כף יד מבוססי palmos  בגירסה 3.5.2h והוא מגיעה עם 8MB RAM.

האפליקציות הנכללות ב Prism הן סטנדרטיות למדי:

Date Book משופר, Address Book,