דף הבית > מחשבי כף יד  > מכשירי Palm  >דגם m100 > ...

Palm m100

הפאלם m100 אינו רחוק מידי מההצלחה הגדולה של פאלם שהיא Palm IIIe.

מבחוץ הm100 נראה די שונה מהPalm IIIe. יש לו צורה דומה לשעון חול ותחתית רחבה כמו כל Palm III, אולם "מותניים" קצת יותר צרות.הוא גם מעט קצר יותר וקל יותר מהPalmIII אך הוא בעובי זהה. למרות כל הנאמר, הפאלם M100 עושה רושם שהוא קטן יותר מהPalm III הקודמים.

m100 מימין VX משמאל

הבדל נוסף במכסה הנפתח המכיל חלון שקוף, על מנת לראות את התאריך והשעה, זה דבר נחמד אך מסתבר שלm100 יש מסך הרבה יותר קטן מהPalm IIIe ואף מהPalm V. פאלם גם השאילה דף מPlay Book של נוקיה כך שהפאנל של הm100 ניתן להסרה. זה מאפשר למשתמשים לעשות את המכשיר שלהם אישי יותר. פאלם מציעה את הפאנל המתחלף בחמישה צבעים עבור 20 דולר כל אחד.

משום מה פאלם לא כללה תמיכה בUSB בm100 וזה מפתיע.

הm100 הוא המתחרה הבולט ביותר של פאלם להצלחה של הHandspring בדרג מחירים נמוך. ולמרות זאת הם לא הכניסו תכונה חשובה זו. למעשה, אין אף תחנת עגינה לm100, מלבד כבל טורי עם כפתור Hotsync. אולי הם שמו לב לכמה תחנות עגינה Handspring מכרה (אחד ממוצרי האלקטרוניקה הנמכרים ביותר באמזון). לא ניתן לסנכרן את הm100 עם תחנת העגינה של Palm III. זה עדיין לא קישור סריאלי של פאלם.

אחת מאפליקציות פאלם המוכרות בכפתורי ההפעלה מופתה מחדש. כפתור ההפעלה של הmemo Pad פותח כעת אפליקציה חדשה שנקראת Note Pad. אפליקציה זו מאפשרת לך לכתוב הערות דיו דיגיטלי על המסך ולשמור אותן. התכונה הצעניינת יותר של Note Pad היא שאתה יכול לכוון שעון מעורר להערות שלך. בNote Pad אתה לא חייב להשתמש בגרפיטי. כמו כן, note pad לא מזהה כתב יד כך שאת ההערות שכתבת לא ניתן להעביר לטקסט.

ישנם שני שינויים באזור הגרפיטי. יש אייקון לשעון בצד השמאלי העליון שמראה את הזמן לכמה שניות. יש גם איקון לקונטרסט בפינה הימנית העליונה. זה מחליף את גלגל הקונטרסט ועושה אותו דומה לHandspring Visor.

מעבר לאלו וכמה שינויים קטנים זהו עדיין פאלם בסיסי.