נספח - מידע נוסף ברשת

 

http://www.microsoft.com/sql/  - עמוד הבית של חברת מיקרוסופט בנוגע ל SQL Server. האתר מתעדכן בצורה שוטפת ומכיל מידע עדכני על התוכנה, טיפים ועצות לשימוש, ומידע טכני. כמו כן, ניתן לשאול שאלות מקצועיות בנושא ולקבל תמיכה מלאה מצוות התמיכה של החברה.

 http://support.microsoft.com/support/sql/ - אתר התמיכה של מיקרוסופט בנושא SQL Server.  כל מה שרצית לדעת והעזת לשאול נמצא כאן. האתר מכיל מגוון אדיר של שאלות נפוצות (FAQ), תמיכה מקוונת בנושא ומאגר ידע (knowledge base) המאפשר שליפת מידע באמצעות שאילתות חיפוש בכל נושא שתרצה.

http://msdn.microsoft.com/sqlserver/ - האתר המקיף ביותר על הנושא מבחינת לימוד ועזרה מקוונת. האתר מכיל כמות אדירה של מידע עדכני, דוגמאות קוד, והורדות. האתר ידוע גם בזכות ה- chat, בו ניתן לשוחח עם האנשים הבחירים ביותר בתחום ולקבל תשובות בצורה מקוונת.

http://www.sqlmag.com/ - "מגזין SQL Server”: אתר מקיף המכיל מידע רב למפתחים, חדשות ועדכונים בנוגע לשינויים ותיקוני באגים בתוכנה. כמו כן יש באתר פורום בו יכולים מפתחים לשאול ולהשיב על שאלות, ופנל בו יכול המפתח לתת פידבק בנושאים מסוימים. 

http://www.swynk.com/ - אתר המכיל טיפים ועדכונים רבים בנושא SQL Server והוא בבחינת מקור טוב על מנת להתעדכן בנושא וללמוד דברים חדשים. האתר מכיל מאמרים המתעדכנים מעת לעת העונים לבעיות נפוצות בהן נתקלים מפתחים בעבודה עם התוכנה.

http://www.sqlwire.com/ - אתר המכיל מידע רב בנושא המורכב מ: חדשות, עדכונים, מאמרים וטיפים. כמו כן, האתר מציע שירות חינם של עלון חדשות ( newsletter) המגיע מידי שבוע לכל דוא"ל שתבחר.

http://www.sqlpass.org/ - אתר שאינו למטרות רווח המהווה למעשה קהילה ייחודית של מפתחים בתחום המחליפים ביניהם ידע. באתר יש פורומים רבים, קישורים למקורות ידע, חדשות ועדכונים.

http://www.mssqlserver.com/ - אתר המכיל מאמרים וטיפים בנושא ומתייחד בעיקר בתחום השאלות נפוצות ( FAQ). כלומר, באתר ישנן מאות שאלות עם תשובות הממוינות לתת קטגוריות ונותנות מענה לבעיות שכיחות העולות בעבודה עם התוכנה.

 http://www.sqlservercentral.com/ - אתר בסדר גודל קטן\בינוני המכיל מאמרים וטיפים בנושא.

http://www.pinpub.com/sqlpro/tips.htm - אתר בסדר גודל קטן\בינוני המכיל טיפים רבים בנושא.


  פרקים
  מבוא
  ניהול השרת
  אבטחה
  גיבוי והתאוששות
  קונפיגורציה ואופטימיזציה
  כלים
  שפת שאילתות מובנות
  יצוא/יבוא מידע
  נספחים
  התקנת השרת
  מילון מונחים
  מאמרים נבחרים
  מידע נוסף ברשת