מרכז המידע העברי לוירוסים
הקש שם וירוס לחיפוש                 אנציקלופדית וירוסים
חברות אנטי-וירוס סטטיסטיקה וירוסים חדשים אתרים נבחרים


אתרים נבחרים


האתר של חברת Symantec. אחת החברות הידועות בעולם לתוכנות אנטי וירוס, יצרנית התוכנה Norton. באתר ניתן להוריד גירסאות של התוכנה, וכן שידרוגים .
http://www.symantec.com
האתר של חברת mcafee. אחת החברות הגדולות בעולם לייצור תוכנות אנטי וירוס. באתר ניתן להוריד תוכנות, וכן לשדרג תוכנות קיימות. כמו כן ניתן לבדוק וירוסים במחשב online.
http://www.mcafee.com
אתר ששייך לחברת mcafee, באתר זה ניתן לראות את מספר הופעות הוירוסים ברחבי העולם, לפי חלוקה של ארצות, וכן לפי חלוקה של זמנים .
http://www.mcafee.com/anti-virus/virusmap.asp
אתר זה מוגדר ע"פ מפעיליו כ The human internet. אתר זה מכיל המון קישורים לנושאים שקשורים למחשבים כולל וירוסי מחשב. באתר זה ניתן להוריד תוכנות אנטי וירוס לכל סוגי מערכות ההפעלה, להתעדכן ברשימת הוירסים שהתגלו לאחרונה, ועוד .
http://www.antivirus.about.com/compute/antivirus
האתר של חברת truesecure, חברה המובילה בפתרונות אבטחה לאירגונים שמקושרים לרשת, לחברה יש כ- 350 חברות שמשתמשים בפתרונות שלה. באתר זה ניתן לעיין במגזינים שהוצאו לאור ע"י החברה .
http://www.truesecure.com
אתר שמגדיר את עצמו כאנציקלופדיית הוירוסים הכי גדולה. באתר זה ניתן לקבל רשימות וירוסיםשהתגלו לפי חודשים,רשימת הוירוסים הנפוצים, אנציקלופדיה מקיפה המכילה מידע על כל וירוס ועוד .
http://www.viruslist.com
האתר של חברת eliashim. אחת החברות המובילות באבטחת מידע, יצרנית תוכנות אנטי וירוס, אחת התוכנות הידועות שלהם היא eSafe, באתר זה ניתן לרכוש תוכנות אנטי וירוס של החברה, להוריד תוכנות אנטי וירוס, וכן לקבל תמיכה .
http://www.eliashim.com
חברה מסחרית, המייצרת תוכנות אנטי וירוס. באתר ניתן לקבל תשובות על שאלות נפוצות בנושא וירוסים,להתעדכן על וירוסים חדשים, וכן להוריד תוכנות אנטי וירוס .
http://www.europe.f-secure.com/virus-info
האתר של חברת Computer Assocites. אתר זה מכיל אזהרות מפני וירוסים חדשים, מציע פתרונות להגנה ברשת, וכן קורסים תמורת תשלום .
http://www.cai.com/virusinfo/virusalert.htm
אתר זה שמגדיר את עצמו כ the computer information center, מכיל המון קישורים לשירותים של אתרי וירוסים ברשת, כגון קישור לקבוצת המחקר של IBM בנושא וירוסים. קישור לשאלות נפוצות של אתרים אחרים ועוד. האתר ערוך בצורה טובה ויסודי .
http://www.compinfo-center.com/antivirus.htm
אתר זה הוא המשך למגזין שפורסם ב-1988 שנקרא computer virus myths tresite, שהתפתח והפך לאתר ששם לו למטרה, להביא את כל האמת ביחס לוירוסים. האתר אינו מוכר מוצר אלא רק את האמת (לדבריו) , האתר נערך ע"י Rob Rosenberger, אחד המומחים בתחום הוירוסים, באתר זה ניתן למצוא תשובות לשאלות נפוצות, מנוע חיפוש לוירוסים, מידע על וירוסים חמים ועוד .
http://www.vmyths.com/hoax.cfm
האתר של חברת VirusStriker , חברה מסחרית המייצרת תוכנות אנטי וירוס,נמצאת בקנדה, מציעה פתרונות הגנה לחברות ויחידים, ניתן להוריד גירסאות, וכן לרכוש תוכנות אנטי וירוס, כמו כן מציע האתר פורומים בנושא וירוסים .
http://www.virusstriker.com
האתר של חברת TrendMicro , חברה המייצרת תוכנות אנטי וירוס, באתר זה ניתן להוריד תוכנות אנטי וירוס, וכן תוכנה שבודקת את הקבצים הנלווים לדואר האלקטרוני, כמו כן אפשר לשלוח לבדיקה דרך הדואר האלקטרוני קבצים החשודים כנגועים בוירוס .
http://www.antivirus.com
אתר זה מנסה להפריך מיתוסים ביחס לוירוסים, כמוכן ניתן לקבל עצות כיצד להפחית את הסיכונים מפני hoaxes , ואיך לזהות hoaxes .
www.vmyths.com
אתר זה הינו כתב עת טכנולוגי על התפתחויות בתחום וירוסי המחשב, ומוצרי אנטי וירוס, כמו כן מכיל האתר רשימה של כל הוירוסים הקיימים כיום , בנוסף ניתן למצוא באתר קישורים לאתרים אחרים העוסקים בנושא .
http://www.virusbtn.com
אתר כללי המכיל מידע על מספר נושאים , ובין השאר גם וירוסי מחשב, ניתן למצוא בו תיאור של התפתחות הוירוסים במהלך השנים, וכן מנוע חיפוש לוירוסים ועוד .
http://www.infoplease.com/spot/virustime1.html
אתר המיועד לכל מי שרוצה לדעת איך דברים עובדים, האתר הוקם ע"י אדם אחר בשם Marshall Brain, וכעת גדל להיות כאחד מ-500 האתרים הפופולרים בארה"ב, באתר זה ניתן למצוא מידע רב בנושאי וירוסים וכן להשתתף בפורומים בנושא .
http://www.howstuffworks.com/virus.htm
אתר של ממשלת ארה"ב, שנועד להגן על האינטרסים שלהם, שמו המלא הוא national infrastructure protection center, באתר זה ניתן ללמוד כיצד להתגונן מפני וירוסים , כיצד להגן על המחשב, וכן עידכונים על וירוסים קיימים .
http://www.nipc.gov
אתר של חברת Sophos , המגדירה את עצמה כספקית תוכנות אנטי וירוס הגדולה בעולם, באתר זה ניתן לקרוא מאמרים בנושא , וכן להוריד תוכנות אנטי וירוס, ועידכונים .
http://www.sophos.com
האתר של חברת f-secure , באתר זה ניתן למצוא תשובות לשאלות נפוצות, לחפש מידע על וירוסים לפי שם הוירוס, להוריד תוכנות אנטי וירוס, וכן להתעדכן על וירוסים חדשים .
http://www.datafellows.com