ספר הבישול של דפי הסגנון

ידוע גם כ "המדריך לעצלן לקישוט הדפים שלכם בעזרת דפי סגנוןs". כל שעליכם לדעת הוא מספר דברים אודות דפי הסגנון וכיצד הם עובדים, ותוכלו להשתמש בספר הבישול ברגע זה, כדי לתת מראה חדש לגמרי לדפים שלכם. אם אינכם יודעים כיצד לעשות את הדברים הבאים, או שאתם רוצים רק לרענן את זכרונכם, עקבו אחר הקישורים שכאן אל השיעורים שלנו.

יצירה של פאנל צדדי (Side Panel)

ראו כיצד ליצור פאנל צדדי מקושט , שרץ בדף שלכם למטה בצד ימין, בעזרת דף הסגנון, גיפ (gif) קטן ומעט דמיון. השתמשו באותה הטכניקה כדי להבליט את הכותרות שלכם או חלקים אחרים בדף שלכם.

התאמה אישית של הקישורים

אל תציגו את הקישורים שלכם כטקסט הכחול המודגש הישן והמשעמם. תיצרו מראות שונים לסוגים שונים של קישורים; ותחיו את הדפים שלכם בעזרת קישורים, המשתנים כאשר המשתמש עובר עליהם ומקליקים עליהם.

שליטה במראה הטקסט הכללי

אתם יכולים להשתמש בדף הסגנון שלכם כדי לשלוט במראה הטקסט הטקסט בכל אלמנט שהוא בדף שלכם. הגדירו צבעים, פונטים, רקעים, גבולות, שוליים ועוד הרבה דברים אחרים. והיופי הוא שאם אינכם מרוצים יותר מן השינוי, מאוד פשוט לערוך שוב שינוי.

צרו נקודות ציון משלכם (Bullet Points)

זוהי דרך קלה ביותר של שימוש בדמות חוזרת לאורך כל הדף או האתר השלם. בעזרת דפי הסגנון אינכם מוגבלים להשתמש בנקודות, בריבועים או במספרים המשעממים עבור פריטי הרשימה שלכם.

צרו פס ניווט (Navigation Bar)

השתמשו בדף הסגנון שלכם כדי ליצור פס ניווט פשוט לשימוש בכל דף באתר שלכם.

שילוב טקסט עם דמויות.

צרו זרימה של הטקסט מסביב לדמויות כפי שזה נעשה במגזין או בספר.

back to top