אתם נמצאים כאן>>עמוד ראשי

ברוכים הבאים לאתר המוזיקה הדיגיטלית

מוזיקה דיגיטלית. מה זה בעצם אומר? אתר זה בא להסביר את כל המהות של מוזיקה דיגיטלית. כאן תוכלו למצוא את כל הנושאים הקשורים למוזיקה דיגיטלית, וכן קישורים למוזיקה בכלל. אנו תקווה שתיהנו מאתר זה, והוא ישפוך אור על נושא גדול ומורכב זה.

להלן כל הנושאים המופיעים באתר זה:

פורמט קבצים: כאן יפורטו סוגי קבצים שונים, אשר בשימוש ע"י מכשירים שונים- קומקט דיסקים, מכשירי מיני דיסקים, נגני mp3 ניידים, מכשירי midi, ועוד פורמטים למחשב האישי.

MP3: נושא עצום זה מתאר את המהפכה שיצר פורמט מוזיקה זה, ומתאר את הרשתות השונות של הורדת מוזיקה, אפליקציות לשיתוף קבצים וכן כל נושא בעיות זכויות היוצרים שעולה מעצם רעיון השיתופיות.

מדריכים טכניים: כאן יתוארו המכשירים השונים שבשימוש תעשיית המוזיקה. ישנן סדרת מאמרים כיצד לבנות מחשב מולטימדיה לצורכי אולפן הקלטות בייתי, ומתואר כיצד לבצע הקלטות.  כמו כן מוסבר כיצד ליצור ספריות mp3 על המחשב, וכן כיצד מקליטים דיסק מ-mp3.

אפליקציות: כאן יש חלוקה לשני סוגים של אפליקציות: להשמעת קבצי מוזיקה, ולעריכת קבצי מוזיקה.

הזרמת מידע: רדיו אינטרנטי הפך כיום לסטנדרט. כאן מתואר מהות הרדיו הזה, וכן כיצד להקים שידור משלכם. כמו כן ישנן רשימות וקישורים לתחנות שידור עבריות ותחנות שידור באנגלית.

עזרה: מפת האתר, מילון מונחים. כמו כן מתואר מי אנחנו.

קישורים: כאן תוכלו למצוא את הביבליוגרפיה, קישורים לאתרים אחרים של מוזיקה, וכן קישורים לחברות מוזיקה שונות.

ניתן לגלוש באתר תחת כל נושא באופן רציף, תוך שימוש בחצים המופעים למטה. אומנם המאמרים לא תלויים האחד בשני, אך הם עדיין תחת נושא משותף, ולכן קל לקשר אותם יחד. כמו כן ניתן להשתמש בתפריט הרדיו העליון.