אתם נמצאים כאן : העמוד הראשי » השן הכחולה- אתה וכל היתר » מוצרים בשוק
:טלפונים סלולרים

 

נוקיה השיקה לא מזמן ברחבי העולם את קונסולת המשחקים האלחוטית שלה, העונה לשם הייחודי N-Gage. המכשיר החדש, שמעוצב בדומה לטלפון המוסיקה Nokia 3300, הותאם לקהל הצעיר וזמין לרכישה (במדינות מסוימות)  - מחירו $300. נוקיה מנסה באמצעות ה-N-Gage להכנס פלח שוק חדש, שלא הכיר במותג "נוקיה" - הגיימרים.

ה-N-Gage מבוסס על טלפון סלולרי הפועל בטכנולוגיית GSM (רלוונטי לרשתות אורנג' וסלקום). אך לאור עיצובו האופקי, ככל הנראה בעלי המכשיר יעדיפו לנהל שיחות עם אוזניה אלחוטית או דיבורית אישית. הוא מגיע עם מערכת ההפעלה הסלולרית הפתוחה SymbianOS 6.1, המאפשרת התקנת יישומים ותוכנות למכשיר והפעלת מס' יישומים סימולטנית. בנוסף, הוא כולל מעבד גרפי, מקש ניווט 5-כיוונים ורמקול IHF להעשרת חווית המשחק בתלת-מימד וצלילי משחק איכותיים.

אחת התכונות הייחודית ב-N-Gage ביחס לקונסולת המשחק האחרות, היא היכולת לשחק מול בעל מכשיר אחר, מבלי להיות תלוי במיקומך. אפשרות ראשונה היא לשחק און-ליין באמצעות האינטרנט הסלולרי (GPRS) מול משתתפים אחרים שהתחברו לזירת המשחקים ("N-Gage Arena"), שם ניתן להכיר שחקנים חדשים ולשחק מולם באופן מקוון - בכל העולם ומכל העולם, אך בתשלום עבור תקשורת נתונים.
האפשרות השניה היא לשחק מול שחקן שנמצא לידך במרחק של עד 10 מטר, ללא צורך בחיבור כבלים - זאת, באמצעות טכנולוגיית האלחוט Bluetooth המאפשרת תקשורת אלחוטית לטווח-קצר, וזאת כמובן ללא כל עלות למפעילה הסלולרית.

ה-N-Gage כולל את כל את התכונות המוסיקליות הקיימות בטלפון המוסיקה Nokia 3300 שמשווק בימים אלו ברשת אורנג' : מקלט רדיו FM מובנה, כניסת סטריאו, נגן MP3\AAC, מקליט דיגיטלי אישי וכרטיס קול באיכות גבוהה.

כטלפון סלולרי, ה-N-Gage מהווה חוויה שלעצמה, עם זיכרון פנימי של 3.4MB, תמיכה עולמית (TriBand), דפדפן WAP מבוסס GPRS, מסך צבעוני (4,096), מסרי מולטימדיה (MMS), תמיכה מלאה ב-Bluetooth, אפשרות לקבלת\שליחת דואר אלקטרוני, תמיכה ביישומי Java, מלחין צלצולים, ספיקר פנימי, חריץ הרחבה לכרטיסי זיכרון MultiMediaCard וכאמור מערכת הפעלה SymbianOS.
 
   


Mitac תציג בתערוכת COMPUTEX 2003 ב- Taipei (טאיוואן) את ה- Mio 8390, יורשו של מי שנחשב היום לסמארטפון המוביל, Mio 8380
ה- 8390, החדש, יהיה קטן יותר מ - Mio 8380 (מידות: 99.03x50.96x24.20 מ"מ, משקל: 120 גר'). הוא כולל מצלמה ברזולוציה משופרת של 640x480 עם זום דיגיטלי, ותמיכה ב- SDIO
 ה- 3890  כולל  תמיכה ב- BlueTooth.   באמצעות כרטיס SD.

ה- Mio 8390 מונע ע"י מערכת הפעלה WinMobile SmartPhone 2003, וכולל תמיכה מובנה ב- MPEG4 (מה שאומר יכולת צילום סרטוני וידאו).
 
   

                                                                                                                                        

 


.מומלץ לצפיה ברזולוציה של 1024*768 ומעלה*

© כל הזכויות שמורות למערכת מידע אקדמית אית"ן