אתם נמצאים כאן : העמוד הראשי » טכנולוגיית השן» מוצרים» מוצרים לבית
:מוצרים לשוק הביתי

המהפכה הטכנולוגית שתחולל השן הכחולה בשוק המכשירים הביתיים מסעירה את הדימיון. כל המכשירים הטיפוסיים לבית אמורים לכלול בתוכם את התקני השן ולמעשה להפוך את הסביבה בה אנו גרים לסביבה ממוחשבת במלוא מובן המילה.

חברות האלקטרוניקה זיהו במהירות את הפוטנציאל הטמון בשוק הביתי, כמו למשל מוטורולה שפיתחה טלפונים סלולאריים (כמו ה- TIMEPORT 270 ) שיפעלו בטכנולוגיית השן הכחולה. המכשיר החדש, שמשווק בארה"ב החל מדצמבר 2002, כולל מיקרופון רגיש המאפשר זיהוי קולי של בעל המכשיר והקולט את רחשי הדיבור מכל מקום בחדר (בטווח של 3 מטר), כך שניתן יהיה לשוחח עמו מבלי לאחוז במכשיר. גם הרמקול יוכל לשמש דיבורית שתישמע בכל החדר. המכשיר מסופק עם שני כרטיסים. אחד מהם יוכנס לתוך המחשב האישי (כרטיס PCMCIA למחשב שולחני או נייד ) והשני יהיה כרטיס עם חיבור USB שמאפשר לשלוט , כמעין שלט רחוק, על מכשירים כגון מיקרוגל, מכונת כביסה, טלוויזיה ומקרר. החיבורים למחשב ולמכשירים החשמליים יתבצעו בצורה אלחוטית ללא חוטים או מגע פיזי. בעל המכשיר הסלולארי החדש יכול להתחבר בצורה אלחוטית למחשב בודד או לרשתות מחשבים, (ללא חיוב זמן אוויר) ולבצע סינכרוניזציה מלאה ליומנו האישי, לספרי הכתובות, וכן לגלוש באינטרנט (בעזרת המודמים או כרטיסי הרשת של המחשבים אליהם יתחבר). החיבור האלחוטי למחשבים יהיה כפוף לסיסמאות והיתרי גישה, כמקובל בכל אמצעי גישה אחר למחשבים ולרשתות.

 

הנך מוזמן לסייר בבית בעזרת לחיצה על החיצים, עמוד על האלמנטים השונים בכדי לקבל הסבר מפורט.


אם ברצונכם לדעת יותר על המוצרים הקיימים בשוק הביתי, המותגים, החידושים והחברות המפתחות, תוכלו לעשות זאת בכתובת הבאה:  http://bluetooth.com/tech/products.asp