דף הבית >> התהליך >> הגדרת יעדים >> עיצוב האתר

 

עיצוב האתר

בשלב זה הפרויקט מקבל כבר צורה כללית, כאשר עיצוב הדף, ותקנים גרפיים של עיצוב כללי נוצרו ואושרו. עכשיו הדוגמאות, הצילום, וגרפיקות אחרות או תוכן אודיו ויזואלי לאתר צריכים להיווצר. חקירת, כתיבת, ארגון, איסוף, ועריכת התוכן הטקסטואלי של האתר גם מבוצעים בשלב זה. כל תכנות, יצירת מאגר נתונים ועיצוב מנוע חיפוש מעצבות צריכות להיות כבר בשלבי ביצוע מתקדמים. המטרה היא ליצר את כל המרכיבים של התוכן ותכנות פונקציונלי ולהיות מוכנים לשלב אותם בשלב ההפקה הסופי : הבניה של דפי אתר האינטרנט הממשיים.

תבניות
בין אם אתה מפתח את האתר שלך בעצמך ןבין אם אתה שוכר מפתח מקצועי, אתה צריך ליצור תבנית של דף לאתר האינטרנט החדש שלך. זה הרבה יותר קל להוסיף דפים חדשים אם אתה יכול להתחיל מדף שכבר הניווט היסודי והגרפיקה של האתר ממוקמים. אם אתה משתף אנשים נוספים בפיתוח האתר, אתה גם תרצה להיות מסוגל לתת את התבניות שלך לשימוש הצוות, ביחד עם הוראות איך לטפל בטקסט של דף וגרפיקה של תוכן לפי התקנים שלך. תוכנות פופולריות לפיתוח אתרי אינטרנט כמו DRERAMWEAVER של MACROMEDIA מציעות תבניות חזקות ותקן ספריות לשימוש מחדש של גרפיקת אתר ו- HTML המקלים על יצירת דפים חדשים ותחזוק האתר שלך.

נגישות
לארגונים רבים, מתן גישה שווה לדפים ברשת הוא מדיניות ממוסדת, אם לא מנדאט פדראלי. זה קריטי, לכן, שאתה תאשר את העיצובים, תבניות והתוכן באתר שלך לכל אורך תהליך הפיתוח כדי להבטיח שהדפים שלך נגישים לכל המשתמשים. לבדיקת רמת הנגישות של הדפים שלך אתה יכול להשתמש בכלי כמו BOBBY - bobby.watchfire.com/bobby. בובי הוא שרות הניתן חינם הניתן על ידי המרכז ליישום טכנולוגיה מיוחדת. אחרי שאתה מספק את כתובת האינטרנט של הדף שלך, בובי בודק את נגישות הדף לפי הקווים המנחים של רשת ומסמן מחסומים פוטנציאליים עבור משתמשים עם נכויות. בובי גם ממליץ שינויים שישפרו את נגישות הדפים שלך. בדוק את העיצוב שלך בכל שלב של הפיתוח כדי להימנע מבזבוז זמן ומאמצים יקרים.

 


  |   דף הבית  |  הדפס עמוד  |  מפת האתר  |  לתחילת העמוד  |  


המדריך לבניית אתרים
מערכת המידע האקדמית - איתן כל הזכויות שמורות © 2003