אתם נמצאים כאן : העמוד הראשי » השן הכחולה- אתה וכל היתר » מוצרים בשוק
:מוצרים לרכב

 

  -Parrot DriveBlueהיא דיבורית בלוטות למכונית אשר מתחברת למצית ברכב ונותנת אפשרות לחבר את הטלפון הסלולרי ללא חוטים לצורך חיבור. נ

לפי ביקורות ששמעתי מכל מיני מקורות, מדובר במוצר צרפתי מצויין, בעל איכות קולית מדהימה לשני הצדדים של השיחה, יכולת חיוג קולי בעלת דיוק רב, והתקנה כזו פשוטה שדף הוראות אחת בלבד מספיק כדי להתחיל כל אחד בעבודה איתה.

הגירסה הראשונה שלה היתה HALF-DUPLEX, כלומר רק צד אחד יכול לדבר כל פעם, דבר בעייתי מאוד, אך לאחרונה יצאה גירסה חדשה של הדיבורית הפועלת ב-FULL-DUPLEX.

המערכת נמכרת בסביבות ה-170 איורו באירופה.

 
   


למי שלא ידע גי פי אס שיכול להפעיל גם את הדסטינטור בטכנולוגיה של שן כחולה קיים מזה זמן. מדובר במכשיר עם 12 ערוצים ושנמכר בטיוון.מ

תארו לעצמכם את הכיף של חיבור דסטינטור לרכב ולאיפאק בלי כבלים. חלום בהקיץ.
אבל בעצם זה לא חיבור בלי כבלים, כי אם אנו לא רוצים לגרור אחרינו עגלה עם סוללות, שמחוברת לרכב, נאלץ נחבר את יחידת האנטנה בכבל למקור מתח קרי למצית, ואז שוב יש לנו כבל.

   

אחד היתרונות הגדולים של טכנולוגיה זו הוא החופש לבחור את יצרן הציוד ההיקפי. "אורך החיים של מכוניות הוא הרבה יותר ארוך מאשר של ציוד דיגיטלי", אמר בורקהארד גושל, מנהל פיתוח של קבוצת ב.מ.וו. "עם תקן של השן הכחולה, הלקוח יוכל לרכוש כל ציוד חדש בכל עת ולהשתמש בו במכונית מבלי להתקין ציוד נוסף."

טכנולוגיית השן הכחולה אמורה כמובן להיות זמינה ושימושית למכשירים שונים בבית או לשמש כוואקי-טואקי ברחוב. אבל השימוש ברכב עשוי להיות התחום המועיל ביותר לשימוש בטכנולוגיה. "במכונית אפשר לשנות נתוני נתיב נסיעה, ולקבל עוד מידע על אפשרויות הנסיעה בין מערכות הניווט והמחשב הנייד," מסביר גשל. “אפשרויות התקשורת הן רבות לעבודה ולשימוש פרטי. ניתן לתפעל את הטלפון מבלי לעזוב את ההגה והילדים יכולים לצפות בטלוויזיה במושב האחורי או להאזין למוסיקה עם אוזניות או לגלוש באינטרנט בעוד האב מקבל מידע עיסקי."

לחץ על כפתור ה-(play) כדי לראות את הסירטון.

                                                                                                                                        

 


.מומלץ לצפיה ברזולוציה של 1024*768 ומעלה*

© כל הזכויות שמורות למערכת מידע אקדמית אית"ן