arrow

יום בהיר אחד

המוסיקה תימכר בתור ביטים ולפורמטים של האחסון הפיסי לא יהיה קשר הדוק לפורמטים דיגיטליים. במילים אחרות, אתה תוריד מוסיקה מהאינטרנט וזה יהיה תלוי בך, האם לאחסן או! תה ב- DVD, ב- CD או בשבב פלאים חדש. בעצם, העימותים בין הפורמטים השונים יהיו עניין של פעם, כיוון שכל נגני חומרה ותוכנה יזהו את כל הפורמטים הפופולריים. הדבר כבר קורה בנגני תוכנה ומתח&! #1497;ל לחדור גם לעולם החומרה. השלוש המעצמות העיקריות בתחום מדיית תוכנה (RealAudio, QuickTime ו- Microsoft - ראה מאמר הקודם שלי, Web Audio 2000) כולן יכולות לתמוך בפורמטים אחת של השניה לכן המאזין אינו חייב יותר להיות ! נאמן לפורמט מסוים. תשמש בפורמט האהוב עליך או שפשוט קח את המוסיקה שלך בפורמט כלשהו בו היא מגיעה.

בתחום החומרה, הדור החדש של נגני DVD יכול לנגן פורמטים מסוימים של DVD וגם פורמטים ישים של CD. אז ניתן לקוות שלא יהיה עוד מלחמות בין פורמטים השונים כמו הבושה של Betamax vs VHS. אם מישהו ימציא פור! מט טוב יותר, הדור הבא של הנגנים פשוט ישדרג את התוכנה שלהם על מנת שהיא תתמוך בו. כמו כן, לעניין יש תופעת לווי נחמדה בסיס התקנה של CDs כיוון שנגני DVD יכולים לנגן CDs ישנים אין סיבה לא ל&! #1511;נות אחד כזה. מצטערים, חברות תקליטים, אתם לא תוכלו להסתפק בהוצאה מחדש ע"פ זכויות היוצרים הישנות שלכם כפי שעשיתם כאשר CDs תפסו מקום של viny1.

אומנם, היום המאושר בו ההפצה של המוסיקה ושל הסרטים תהיה בביטים רחוק עדיין. אף אחד מאתרים של חברות התקליטים הגדולות בהם ביקרתי אינו מציע עדין מוסיקה למכירה בפורמ! טים דיגיטליים וניתן להגיד בביטחון שלו היו עושים זאת היה להם מעט מדיי קונים. (מעטים מהמוציאים הקטנים כבר עושים זאת ראה את הרשימה בסוף המאמר). הדיסקים הפיסיים עדין יסתובב! 93; במשך זמן ארוך מאוד בגלל מספר סיבות. הסיבה המובהקת ביותר, שאנשים התרגלו אליהם והשקיעו המון כסף באביזרים לנגינה, להקלטה ולאחסון שלהם. (העלות של הרהיטים שיכולים לאחסן אוס! 07; CDs שלי והתאמתם לעיצוב פנים של אישתי היא גבוהה פי עשר מעלות של נגן CD החדשני ביותר).

כמו כן, הדיסקים הפיסיים הם נוחים מאוד. "מאמץ קטן" אני חושב לעצמי, אני עדין מסרב לקנות רק תוכנה שמורידים מהאינטרנט, אני רוצה דיסק. מדוע? כיוון שאני יכול לקחת את הדיסק ”! 8;יתי לכל מקום ולהתקין אותו בכל מחשב. מנהל קבצים ימקם אותו בתיבה עם כל שאר הדיסקים שלי. איני צריך לדאוג לגיבוי של הדיסק, לכך שאני אאבד אותו בקריסה של התקן פיסי, ולעברה של המיד! ע שבו למחשב הנייד שלי עם Laplink או SneakerNet וכו'. אותו הדבר לגבי המוסיקה. כפי שהעיר הנרי דוד תוריא כלפני מאה שנה על הספרים "זה יכול להישאר במקום וזה יכול גם לזוז".

בסדר, בעתיד. שתהיה לכל אחד איפה שהוא ספריה פרטית בשרת מוגן שנעשים בו גיבויים ושדרוגים באופן אוטומטי, שיהיה ניתן להשיג ספריה זו באופן אלחוטי מכל מקום במערכת השמ! 13; וזה יעלה כמה גרושים בחודש. אבל היום, כשזה עדין לא קיים, האחסון הוירטואלי של המוסיקה לא יתפוס בגדול.

כשהיום הזה יגיע וכדור הארץ יטבע בשכבה עבה של אחדים ואפסים, הפצת המוסיקה on-line תהיה ענקית. כרגע היא רק גדולה. למרות שהשלב האחרון של רוב המכירות עדין מורכב משליחת CD בדואר, האינטרנט הוא הערוץ האולטימטיבי לשיווק והפצה של מוסיקה (וסרטים, ו). האינטרנט הוא! ; המדיה היחידה המאפשרת לך לקרא את כל פרטים על האומן (כולל תאריכים של מסע הופעות הנוכחי והערות של מעריצים האחרים), לראות את כל התמונות, לשמוע קטעי מוסיקה ואז לסדר CD. זה קיים (או ! 497;היה בעתיד) באריזת אלבום, כאלבום, כווידיאו, כספר כל זה במוצר אחד.

עכשיו, כמה נצטרך לשלם? אבל חכו, זה גם תחנת רדיו - תחנת רדיו המדליקה ביותר שאתה יכול לדמיין, בשידור חיי עם מוסיקה ווידאו שרוצים מכל מקור בעולם בכל סגנון המתקבל על הדע! ;ת. למה לקנות מוסיקה על CD או בדרך אחרת, כשאתה יכול להאזין לכל שיר שאתה רוצה, בכל זמן, בחינם.

באופן מסורתי, שידורי מוסיקה נתמכו ע"י המפרסמים, כדבר נפרד מהפצת מוסיקה שנתמכה ע"י המוכרים (שהושפעו באופו חזק מהשידורים). האינטרנט הוסיף טריק אחר לשוק "דגימות" של מ! וסיקה שניתן להוריד בחינם. ללא ספק, הקווים בין שלושה מודלים איך שהוא יטשטשו בעתיד, אבל הם עדין מהווים מחלקות שימושיות, אז בואו נסתכל עליהם בנפרד.

arrow ההפצה הדיגיטלית של המוסיקה
המוסיקה המשודרת Online arrow