ראשי>>יצירת קבוצות דיון>>נושא אחד לקבוצה אחת

 

 

 

 
מפת הפרק
 

שלב 1.

 אתה לא ..

 אתה לא תיצור קבוצה שניה לנושא שכבר קיים!

 דוגמאות :

 " נושא אחד - קבוצת דיון אחת ", הכוונה היא שלפני ניסיון ליצור קבוצת דיון חדשה, תוודא כי אין כבר קבוצה על הנושא הזה. לעיתים קרובות הקבוצות האלו כבר קיימות אז אם אנשים מנסים ליצור אותן זהו  בזבוז של זמן.

 לפעמים הקבוצות האלו אפילו  קיימות  תחת אותו שם וספק שרות אינטרנט שלך פשוט לא יכול לפרסם את הקבוצה שלך.

 אתה גם לא תיצור קבוצות, שנקראות "repost groups ", שהן קבוצות  בינארית משניות לנושא יחיד, הן רק נוצרות לשליחה מחדש ( (repostאו כי אנשים מסוימים חיים באמונה מוטעית  שהם יוכלו לשפר זמני שמירת מאמר על ידי כך.

 מה קורה אם אני עושה זאת בכל זאת?

 כמה ספקי שרות אינטרנט לא יקבלו את הקבוצה שלך בטענה שזה מכפיל את הקבוצה שכבר קיימת. חוץ מזה יש לך אתו קהל משתמשים עם  הקבוצה האחרת, מה שבדרך כלל גורם "לתנועה" עניה מאוד בתוך הקבוצה שלך. לעיתים קרובות אנשים מסרבים לעזוב את קבוצת הדיון הישנה שלהם, קבוצה שהם אולי השתמשו בה שנים, קבוצה איפה שכל הידידים שלהם שולחים הודעות. בגלל שקבוצה שלך לגמרי חדשה, בודאי לא תהיה הפצה כל כך  טובה כמו בקבוצה שכבר קימת,  קבוצה, שקרוב לוודאי כבר "נשאת"  על ידי רוב ספקי שרות אינטרנט.

 קבוצות, שעושות repost זה כמו מעגל אכזרי. בגלל שקבוצה שלך בעלת זמן שמירה עני, אתה חייב לפרסם מחדש את הקבצים שלך, בגלל שאתה מפרסם מחדש את הקבצים שלך, הזמן של השמירה מורד אפילו עוד יותר. “repost group” תגרום אפילו ליותר שליחה מחדש וכך תוריד זמן שמירה .

 חריגים :

 במקרה וקיימת קבוצה לא מבוקרת (non moderated) על נושא, אתה יכול לעשות קבוצה מבוקרת (moderated) על אותו נושא ובמקרה שקיימת קבוצה מבוקרת לנושא, אתה יכול לעשות קבוצה לא מבוקרת על הנושא. הסיבה מדוע יכולה להיות קבוצה מבוקרת ולא מבוקרת  על נושא אחד היא שאף אחד לא חייב לקבל "בקרה" אם הוא לא רוצה בזה.

כמו כן אתה יכול לגרום לחלוקת קבוצה בכוונה. לפעמים זה הכרחי לחלק קבוצה לשתי קבוצות, כגון אם יש שני ניגודים גמורים בתוך קבוצה יחידה, שלא יוכלו להישאר בשלווה יחד. יש גם סיבות אחרות לחלוקת קבוצת דיון, אבל לפני שאתה שוקל חלוקה כזו תחשוב שאם אין לך חלק יותר גדול של קבוצה תומכת בך, אתה אחר כך תישאר לבד עם הקבוצה החדשה שלך וקבוצה הזאת תהיה בעלת שם נוראי לכן תשאל אם עוד מישהו מעוניין בחלוקת קבוצה לפני שתמשיך.

 
     

about the site