איזהו CGI script  נפלא !

כעת שהסקריפט שלך מוכן ומסד הנתונים שלך במקומו , אתה בוודאי משתוקק לראות את זה עובד. אבל הדבר החשוב ביותר לזכור כאשר עובדים עם סקריפטים של CGI זה לוודא כי הם יציבים. תמיד תן למהנדס אמין להעיף מבט על הסקריפט שלך בכדי לוודא שהוא לא עושה משהו שטותי במיוחד. אם המהנדס מתחמק וטוען שאין לו זמן לכך . תאמר לו משהו כזה:"חבל לי להפיל את האתר עם סקריפט שמוחק את הדיסק הקשיח.." – אז הוא לבטח יתפנה במיידית אליך. ברגע שיש לך האישור – קדימה , שים את הסקריפט שלך במקומו ותתחיל להריץ. אם ברצונך לראות את הכל ביחד העף מבט בקוד הסופי  -

           Sample CGI Script

ובכן הנהו לפניך : חי ונושם – סקריפט ה CGI שלך. כפי שאתה רואה רוב ה CGI הינם סקריפט סטנדרטי של פרל עם כמה וכמה שינויים המוסיפים את הבונוס של ה CGI.

ובכן כאשר עוצמת ה CGI בידך , מה אתה הולך לעשות עם זה? ובכן, זה תלוי בך. הידע הנפלא של ה CGI הצליח להוציא מספר אנשים מדעתם.אני מכיר כמה כותבי סקריפטים אשר רכשו את האומנות והחליטו לעבור לגור ביער ולבנות שם צריף ופצצות. לדעת כיצד לכתוב סקריפט ב CGI זה החלק הקל במשוואה. החלק הקשה הוא להבין כיצד להשתמש בכח זה על מנת לעשות משהו מועיל , תוך כדי שמירה על שפיותך ועל שפיות אנשי ה system אשר אחראים על המחשב שמריץ את הסקריפטים שלך.

ובכן , בכך אסיים – לך וכבוש את העולם ואל תשכח לשלוח לי המחאה או צ'ק בנקאי כתמלוגים על מה שלימדתי אותך…

 ביצוע התאמות