ברוכים הבאים לספריה הוירטואלית המכילה מאות פרוייקטים שבוצעו על ידי סטודנטים למדעי המחשב במוסדות להשכלה גבוהה בישראל.    הפרוייקטים כוללים מגוון אמצעי המחשה (פלאש/סרטוני וידאו/תמונות/הדמיות), מבחנים לבדיקה עצמית ועוד.    מאמצים רבים הושקעו בכל פרוייקט ופרוייקט ואנו תקווה כי תלמדו רבות מכל אחד ואחד.

אנו מזמינים כל מי שירצה לפתח פרוייקט במסגרת איתן לפנות אלינו.

רקע טכני: זהו שרת איתן-1 (EitanOne ) הראשי של איתן, המתארח בחוות השרתים תרומת חברת נטוויז'ן.  השרת עצמו תרומת חברת סאן מדגם Sun Fire 480  חזק מאוד בעל 4 מעבדי Sparc III  ו-8 ג'יגה זכרון.

   
מדעים מדוייקים

אלגברה לינארית 1  

אוטומטים ושפות פורמליות  עדיין חדש. פרוייקט מוכן.

חשבון אינפיניסטימלי 1 (אינפי 1)  אתר ענק ללימוד המקצוע, בליווי עשרות סרטוני פלאש, מבחנים ועוד. עדיין לא גמור. פותח על-ידי חן פליישר ואייל לוי בשנת 2002/3, אוניברסיטת בר-אילן.

מבוא לסטטיסטיקה  

פיזיקה - חשמל  

פיזיקה - מכניקה  

תורת הגרפים  תורת הגרפים. אתר מרהיב, מקצועי, עתיר הדגמות פלאש שהופכות נושא זה לחיי, נושם ובועט. מבחנים על החומר ועוד. עדיין לא גמור. פותח על-ידי מאיר אטצור ועמית גוטליב מאוניברסיטת תל-אביב.

צייר הפונקציות  פרוייקט שבוצע על-ידי שי אסולין וניר לב מאוניברסיטת תל-אביב בשנת 2002. צייר הפונקציות הוא פרוייקט מתקדם ויחודי בו יכול התלמיד להזין פונקציה =(f(x והתוכנה תצייר לו את זה בצורה צבעונית. ניתן לצייר כמה פונקציות, להסתיר/להציג כל אחת, לבקש נקודה x מסויימת ולקבל את ערך ה y של אותה הפונקציה ועוד. אתר מאוד יפה, נוח ושימושי לסטודנטים ולתלמידי בתי הספר.חזרה לרשימת נושאים
clear